Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HELIX kontra shity - które dać na przód, a które na tył?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • HELIX kontra shity - które dać na przód, a które na tył?

    Moj staruszek 1Z
    ]"]Not Found

    A swoja droga to mam wpisane w dowodzie 81kW. Czy to oznacza, ze mam 110KM? Nie. Dopoki nie wlozylem wiekszych wtryskiwaczy to tyle nie bylo. Ale w briefie jakis Niemiec postanowil inaczej i skreslil 66kW i wpisal 81kW. :lol:

    [ Dodano: Sro 11 Mar, 09 23:44 ]
    Zamieszczone przez ufo
    wg tego posiadam:
    VW Golf/Golf Variant
    model year 1997, production number xxxxxxx
    production plant Wolfsburg

    Zgadza sie marka pojazdu i chyba miejsce produkcji :wink:

  • #2
    HELIX kontra shity - które dać na przód, a które na tył?

    Co do radia to już się uparłem na Pionka, więc trudno będzie mi wybić to z głowy. Prawdopodobnie mój wybór padnie na DEH-4000UB bo na DEH-6000UB nie wystarczy mi kasy. Wzmaka nie będzie.

    Co do głośników, to doradziliście mi żebym nie kupował żadnego shitu w stylu Sony, tylko Helix DarkBlue. Tak więc głośniki już zamówione, dzięki za poradę Mam tylko pytanie czy dać te Helixy na przód, a do tyłu pociągnąć stare niefirmowe głośniki? Czy może lepiej na odwrót czyli Helixy na tył a z przodu zostawić to badziewie, które mam?

    I jeszcze jedno pytanko. W pudełku z Helixami są tweetery i jakaś zwrotnica. Czy mam ją zakładać, do czego to służy?

    Z góry dzięki za pomoc,
    Konrad

    Komentarz


    • #3
      Co do umiejscowienia głośników to, wyobraź sobie że siedzisz na sali koncertowej to orkiestrę masz z tyłu czy z przodu?

      A co do zwrotnicy to jasne że ją masz założyć bo to zestaw jest woofry + soprany, czyli mówiąc po wieśniacku jak zamontujesz tylko woofery to będziesz słyszał prawie sam bas.

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

      Komentarz


      • #4
        Konrad_wawa, Czy koniecznie musisz montować coś na tył :?: Gdybyś pieknie wygłuszył drzwi,zapodał dobre głośniki i tweetery do przodu,nie potrzebowałbyś nic do tyłu.
        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

        Komentarz


        • #5
          No ale i tak mam stare głośniki do wykorzystania, więc lepiej je rzucę na tył zamiast wyrzucać do kosza. No chyba, że jesteście innego zdania?

          Komentarz


          • #6
            Tylko ze z przodu masz glosniki 165mm, a jak sie niemyle to z tylu sa 130 wiec chyba raczej niepodejda a w polce montowac ich sensu niema.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X